Jak působit na lidi, ovlivňovat jejich rozhodnutí a dělat přesvědčivý marketing, který prodává
Mohlo vám uniknout

Mezi přetrvávající problémy v oblasti trhu práce patří nerovnost mezi pohlavími. Míra nezaměstnanosti žen je mnohem vyšší než mužů a neodůvodněné rozdíly panují také v jejich odměňování. MPSV bojuje proti tomuto jevu v rámci Operačního programu Zaměstnanost (OPZ). Zodpovědné firmy, obce, kraje, jimi zřizované organizace nebo školy, které chtějí tento problém aktivně řešit, mohou dosáhnout na finanční podporu, žádosti lze předkládat až do konce letošního roku.

Podzimní komunikační kampaň pražského rádia Expres FM nazvaná NEPOSLOUCHEJ NÁS! se snaží vymezit vůči obehranému hudebnímu mainstreamu. Hlavními protagonisty série vizuálů jsou moderátoři rádia, zachycení při netradičních grimasách.

Pražský radní Karel Grabein Procházka (ANO) ve středu na Pražském investičním fóru představil projekty města Prahy. Týkají se třeba Výstaviště nebo Holešovické tržnice. A zapojit by se podle radního měli i soukromníci. Doba obav, že by chtěli město využít, je už pryč, uvedl Grabein Procházka v rozhovoru pro čtvrteční vydání deníku Právo.

Britská laboratoř pro umělou inteligenci DeepMind se před pár týdny pochlubila, že naučila svoji neuronovou síť pomocí strojového učení generovat libovolný zvuk od zcela syntetického klavírního koncertu po tvorbu počítačového hlasu, a nyní jde ještě o krok dál. [ArticleBox Další průlom: Neuronová ...