Jak působit na lidi, ovlivňovat jejich rozhodnutí a dělat přesvědčivý marketing, který prodává
Mohlo vám uniknout

Zimbabwe začne od října používat bankovní dluhopisy jako náhradní měnu. Oznámil to ve čtvrtek guvernér centrální banky John Mangudya. Veřejnost proti zavedení náhradní měny protestuje. Má totiž obavy, že v zemi opět vypukne hyperinflace a že vydané dluhopisy budou bezcenné, uvedl zpravodajský server BBC.

Prioritou veřejných investorů při zadávání stavebních zakázek je především cena. Podle poloviny z více než stovky stavebních firem, které oslovila analytická společnost CEEC Research ve spolupráci s firmou SGCP, zajímá tyto investory výhradně cenové kritérium. Naopak soukromí investoři se snaží najít kompromis mezi cenou a kvalitou.

500 milionům uživatelů serveru Yahoo hackeři ukradli osobní data. Jde o jeden z největších podobných útoků v historii internetu.
Mezi ukradenými údaji byla jména, emailové adresy, telefonní čísla, data narození, hesla či bezpečnostní otázky a odpovědi na ně.
Útok firma svádí na stát.

Visa spolupracuje s vývojáři aplikace Blippar na inovativním řešení pro e-commerce, které pomocí rozpoznávací funkce chytrého telefonu a rozšířené reality umožní okamžitě zakoupit například značkové oděvy přímo z mola módní přehlídky.