Jak působit na lidi, ovlivňovat jejich rozhodnutí a dělat přesvědčivý marketing, který prodává
TELEKOMUNIKACE Operátor T-Mobile vstoupil na trh datových center. Bude nabízet služby vybraných objektů ze svých 13 datových center včetně hlavního.....

Rio de Janeiro - Společnost Adidas stáhla billboard s Luisem Suárezem na pláži Copacabana v Riu de Janeiro. Fotbaloví fanoušci se u reklamního panelu začali hojně fotit poté, co uruguayský útočník na mistrovství světa kousnul Itala Giorgia Chielliniho a poté dostal vysoký trest.

Největší evropská automobilka Volkswagen převezme evropské výzkumné a vývojové centrum firmy BlackBerry v německém městě Bochum. Převzetí centra je součástí plánů Volkswagenu na vlastní vývoj propojených aut, v budoucnu schopných i samostatné jízdy.

Společnost ČEZ se těsně před blížící se valnou hromadou (pátek 27.6.) může pochlubit reálnějším návrhem (dohodou) na narovnání situace v Albánii. Zkusme učinit tři poznámky k uvedenému návrhu, z nichž nám vyplývá pozitivní, ale ne příliš silný impulz...

Praha – Mladá fronta po ročním provozování ukončí činnost televize Metropol, které se nepodařilo naplnit obchodní cíle. Spolu s televizí skončí dceřiná firma MF TV, která televizi provozovala. Vydavatelství to dnes uvedlo v tiskové zprávě. Metropol TV zahájila vysílání prostřednictvím kabelových operátorů v roce 2010, Mladá fronta stanici převzala loni v březnu.

Facebook a Google se v posledních dvou letech dostaly z pozice velkých hráčů na trhu mobilní reklamy a ovládly ho úplně. Podle údajů společnosti eMarketer v roce 2013 dohromady tyto dvě firmy kontrolovaly 75,2 % trhu.