Jak působit na lidi, ovlivňovat jejich rozhodnutí a dělat přesvědčivý marketing, který prodává
Mohlo vám uniknout

Čas adventu má být obdobím klidu a rozjímání. Investorům ale prosinec zacvičil s tlakem. Jedněm přinesl radost, druhým přičinil vrásky. Krásné Vánoce určitě měli ti, kteří věřili akciím a americkému dolaru. Dolar posílil vůči koruně skoro o dvě procenta a evropské akcie doháněly své celoroční ztráty osmiprocentním růstem.

 Íránská centrální banka převedla do České republiky dlužnou částku ve výši 7,5 milionu EUR. Jde o pohledávku, která vznikla před zavedením sankcí u íránské banky Saderat.

Cena akcií německého automobilového koncernu Volkswagen během středečního obchodování stoupla až o čtyři procenta, takže se dostala na 16měsíční maximum. Investoři tak reagovali na zprávu o návrhu dohody Volkswagenu s americkou vládou, která má vyřešit obvinění související s emisním skandálem automobilky.

Společnost Hubert Burda Media získala stoprocentní podíl v britské společnosti Immediate Media, specializované obsahové platformy s přesahem do e-commerce, která měsíčně osloví přes 19 mil. spotřebitelů. Pracuje i pro mediální společnosti, např. Radio Times nebo řady magazínových