Jak působit na lidi, ovlivňovat jejich rozhodnutí a dělat přesvědčivý marketing, který prodává
Akcie na evropských burzách dnes celkově ztrácejí. Index Stoxx 600 klesá v závěru obchodování zhruba o polovinu procenta, když na poklesu se podílejí všechny sektory s výjimkou technologických titulů.

Ministerstvo financí Andreje Babiše (ANO) kompletně vyměnilo vedení státní společnosti Thermal - F, která v Karlových Varech provozuje hotel Thermal. Z funkce jeho ředitele byl odvolán bývalý karlovarský primátor Josef Pavel (ODS). Nahradí jej Daniel Křováček. Informují o tom deníky Mladá fronta Dnes, Právo a E15.

Slovenský systém na zpoplatnění přístupu k webovým stránkám udělal další důležitý krok na cestě ke globálnímu startupu. Spojuje se s americkou firmou Press+ a má novou šéfku.

Britské bankovní skupině HSBC klesl zisk před zdaněním v letošním prvním pololetí o 12 % na 12,3 miliardy dolarů. Za poklesem zisku stojí podle firmy především slabší začátek letošního roku. HSBC je podle tržní hodnoty největší bankou v Evropě.

Americké trhy byly kvůli včerejšímu svátku zavřeny. Během dnešního obchodování v Asii rostly tamější burzy již čtvrtý den v řadě a regionální index MSCI Asia Pacific vylepšil své 6měsíční maximum, když podporou mu byly především akcie průmyslových...

Zatímco v Česku se musejí soudy přít o to, jestli je nutné sledovat "papírové výzvy" ve chvíli, kdy má dotyčný datovou schránku, kterou (v zájmu.....

Ministerstvo financí předkládá novelu zákona o spotřebních daních, který by zvýšit daň z tabákových výrobků. Obchodníci se navíc nebudou moci předzásobit.