Jak působit na lidi, ovlivňovat jejich rozhodnutí a dělat přesvědčivý marketing, který prodává
Bývalo zvykem, že do bruselských struktur - i z Česka - putovali odložení politici, bývalí premiéři a ministři, případně diplomaté, již neměli nic.....

4K monitory konečně začínají padat do cenově snesitelnějších výšin. Nejde to ale zatím bez kompromisů.

Praha – Ceny za ubytování v pražských hotelech stouply v březnu meziročně o čtyři procenta na 1802 za noc a pokoj. Česká metropole tak patří v tomto ohledu k nejlevnějším v Evropě. Zatímco v Řecku ceny pokojů opět rostou, ovládá turistický ruch v Rusku a na Ukrajině krize na Krymu. Vyplývá to z žebříčku, který zveřejnil hotelový portál hotel.info.

Společnost Dell na konci minulého roku představila první vlastní model malého 11palcového chromebooku, který obsahuje procesor Celeron a pyšní se výdrží až deset hodin. Podrobně jsme ho představili ve starším článku . [ArticleBox Dell Chromebook 11: malý notebook s výdrží 10 hodin : 171704] Na ...

Výrobce elektroniky Samsung Electronics Company pozastavil obchodování s čínským dodavatelem, kterého podezírá z využívání dětské práce. Oznámila to v pondělí jihokorejská firma. Z využívání nezletilých pracovníků obvinila stejného dodavatele před necelým týdnem i nevládní organizace China Labor Watch, napsala agentura Reuters.

Dr. Dre má dnes spustit novou hudební službu Beats Music. A nejrozjetější streamovací hudební služby na to musí reagovat. Jako první se chytlo Spotify, které otevřelo svůj přehrávač obchodníkům.

V nových stanicích metra A bude po jejich uvedení do provozu fungovat rychlý internet 3G. Další modernizace bude následovat na trase C. Rozšíření signálu do tunelů je nejisté. Vyplývá to z vyjádření Asociace provozovatelů mobilních sítí a pražského Dopravního podniku (DPP).