Jak působit na lidi, ovlivňovat jejich rozhodnutí a dělat přesvědčivý marketing, který prodává
Mohlo vám uniknout

Aktuální a historické kurzovní lístky ČNB >>On-line kurzy měn >>Grafy kurzů >>Nejlepší kurzy >>Aktuální zpravodajství >>Kurzovní lístek České národní banky Stát, měna Kód Počet Kurz Kurz 13.2.Změna14.2. Americký dolar USD 1 25.4210 +0.06%25.4370...

V polovině devadesátých let Internet vypadal a fungoval o dost jinak, než dnes. Ukažme si to na několika dobových videích. Tento týden jsme oslavili rovné čtvrtstoletí od připojení ČR k Internetu. Vlastně celé tehdejší České a Slovenské Federativní republiky (ČSFR), protože do světa Internetu jsme v únoru 1992 vstupovali ještě společně.

Adaptivní tempomat - výbava, kterou jste ještě před pár lety mohli najít leda u luxusních značek, se dnes objevuje v nových vozech poměrně často. Není divu. Chytrá technologie, díky níž vaše auto samo mění rychlost podle vozidel jedoucích před ním, umožní řidiči sundat na dálnici nohu z plynu i brzdy a užít si bezproblémovou jízdu. Ale jak je to se spotřebou?

Většina podniků v dnešní době užívá nějaký druh softwaru pro přehled o zákaznících a řízení vztahů s nimi. Systém pro shromažďování údajů o zákaznících je důležitý, zejména v dnešním vícekanálovém světě, avšak pouhá databáze jmen, kontaktních informací a historie nákupů není dostačující. Pokud si svých klientů skutečně vážíte, musíte se zaměřit nejen na jejich správu, ale na budování dlouhodobých vztahů.