Jak působit na lidi, ovlivňovat jejich rozhodnutí a dělat přesvědčivý marketing, který prodává
Podle výzkumné společnosti IDC prodeje chytrých telefonů v loňském roce poprvé překročily hranici 1 miliardy. V meziročním srovnání prodeje populárních smartphonů všech značek rostly o 38,4%na 1,0104 miliardy oproti 725,3 miliónu z roku 2012.

Hedžové fondy zvýšily objem čistých dlouhých pozic ve zlatě a sázek na růst ceny zlata na nejvyšší úroveň za posledních 14 měsíců, a to v reakci na množící se spekulace, dle kterých oživování americké ekonomiky definitivně zpomaluje.

Česká národní banka souhlasí se zřízením Centrální evidence účtů, kterou navrhuje ministerstvo financí. Na dotaz ČTK to dnes sdělil mluvčí banky Tomáš Zimmermann. Centrální banka se přitom původně navrhovanému centrálnímu registru účtů bránila, nakonec souhlasila s jeho jednodušším provedením. První na to dnes upozornil server Česká justice.

Datové centrum TTC bude mít jen pro servery čtyři tisíce metrů čtverečních. TTC mimo to zvažuje akvizici jiného hráče v Praze a datacentrum chce postavit i v zahraničí.

Vizuály se objeví v rámečcích v pražském metru nebo na hyper cubes před Veletržním palácem, kde se letošní PIAF uskuteční.

"Je to velmi kreativní proces," tvrdí šéfkuchař Roman Paulus a nedá na grilování dopustit. jeho kolegové Michal Pšenička a Marek Fichtner dodávají: "Když ale nemáte kvalitní suroviny, nemůžete uspět."..

Jako spolehlivé platidlo bylo zlato a stříbro chápáno od nepaměti. V moderním věku funkci těchto kovů z velké části nahradily papírové peníze, které byly zpočátku kryté zlatem. To už však řadu let neplatí.