Škoda lásky poprvé ČT1 přinesla 1,4 mil. diváků
Česká televize zahájila v neděli vysílání nového cyklu Škoda lásky. celý článek »

Prosinec 30, 2013

Snímky z dovolené jsou úžasné, ale dost brzy se omrzí. Není
nad to fotografie rozhýbat a vytvořit poutavý film s mnoha
přechody, efekty a vhodnou hudbou na pozadí.

* Uveřejněno na Chip DVD 04/14

Centropol Telecom je prvním virtuálem z Asociace provozovatelů mobilních sítí. Proč do ní vstoupil a co od toho očekává? Čtěte podrobnosti.

Koruna si ve středu během většiny obchodního dne připisovala proti euru mírné zisky, které však během odpoledne ztratila. Před koncem středečního obchodování se tak její kurz nacházel na mezibankovním trhu mírně nad úrovní 27,43 CZK/EUR.

Praha - Podmínky pro fungování družstevních záložen se zřejmě od příštího roku zpřísní. Poslanci dnes v prvním čtení podpořili vládní novelu zákona, která počítá s omezením bilanční sumy kampeliček na pět miliard korun, zvýšením příspěvku záložen do Fondu pojištění vkladů na dvojnásobek a omezení výše úvěrů poskytovaných záložnami na 30 milionů korun. Předlohu by mohli schvalovat na zářijové schůzi.

V daňové oblasti došlo začátkem nového roku k řadě revolučních změn. Při podávání daňových přiznání za loňský rok ovšem většinou platí stará pravidla. Na co si plátci daně z příjmu musejí dávat pozor, jak mají postupovat při vyplňování přiznání a co...

Exchange traded funds (ETF) měly k závěru minulého týdne ve svém vlastnictví 1755,6 tun zlata, o 11,5 tun méně než v závěru týdne předešlého. Objem zlata v držení ETF je tak momentálně na nejnižší úrovni od října 2009.

V této pozici vystřídal Martina Hrušku, který se přesouvá do obchodní divize pro malé a střední podniky.

Ovládnout zdroje vody v Iráku se pro radikály ze skupiny Islámský stát (IS, dříve ISIL) stává podobně důležitým cílem, jako je další strategická.....