Škoda lásky poprvé ČT1 přinesla 1,4 mil. diváků
Česká televize zahájila v neděli vysílání nového cyklu Škoda lásky. celý článek »

Prosinec 30, 2013

Mohlo vám uniknout

Marketingová kampaň detektivního seriálu TV Prima využívá tradičních mediatypů, ale i nových reklamních formátů, jako je červené tlačítko na HbbTV. Prima uvede svůj první detektivní seriál V.I.P. vraždy v neděli 7. února od 20:15.

Markéta Vesecká
Agentura Dorland rozšířila svůj vedoucí tým. Novou provozní ředitelkou agentury se stala Markéta Vesecká, dosavadní operation manažerka. Zodpovídá za kompletní vedení chodu agentury a za její každodenní provoz.

Spory majitelů letišť a pozemků pod nimi by měla vyřešit novela zákona o civilním letectví připravovaná ministerstvem dopravy. Ta předpokládá, že do jednoho roku od zahájení platnosti se mají majitelé pozemků a letišť dohodnout na prodeji nebo zřízení věcného břemene k pozemkům, případně v této lhůtě zahájit řízení o omezení nebo odnětí vlastnického práva.

Nezaměstnanost je sice nízká, až tak dobrá zpráva to ale není. Podle ekonomů Markéty Šichtařové a Vladimíra Pikory ze společnosti Next Finance by ekonomice více pomohly jinak nastavené zákony, které by snížily minimální mzdu a umožnily flexibilní úvazky, čímž by byl trh práce pružnější.