Škoda lásky poprvé ČT1 přinesla 1,4 mil. diváků
Česká televize zahájila v neděli vysílání nového cyklu Škoda lásky. celý článek »

Prosinec 30, 2013

Vydavatelství Burda Praha, které čerstvě zfúzovalo s Burda Media 2000, se brzy rozloučí s partou redaktorů bývalého šéfredaktora Vondráčka. Společnost jim umožnila, aby si na závěr udělali reklamu, jakou si přejí. V tiskové zprávě uvedli, že titul opouští, protože jsou gayové...

Ceny amerických nemovitostí ve 20 největších metropolích vzrostly v prosinci podle S&P/Case-Shiller indexu o 13,4 procenta v meziročním srovnání, oproti listopadu došlo k 0,3 procentnímu zpomalení tempa růstu. Tento index má za sebou nejlepších..

Itálie ve čtvrteční aukci prodává dluhopisy se splatností v roce 2016 za 3,5 miliardy eur s rekordně nízkým výnosem 1,41 %, dluhopisy se splatností v roce 2021 za 2,5 miliardy eur s výnosem 3,02 % a dluhopisy se splatností v roce 2044 za 1,5 miliardy eur s výnosem 4,59 %.

Podívejte se na úvodní obrázek a představte si, že děláte třeba test inteligenčního kvocientu. Zadání je jednoduché: dokončete nedomalovanou čáru. Pokud jste si právě počmárali monitor červenou fixkou, neprošli jste testem. Ostatní můžou číst dál.

Od 1. května 2014 se funkce generálního ředitele společnost KIA Motors Czech (KMCz) ujal Vlastimil Čepička, který je od založení firmy v roce 1994 v pořadí třetím generálním ředitelem společnosti KMCz...

Do nového dotačního období vstupuje Česko se skluzem, letošní rok bude patřit především dočerpávání evropských peněz z předešlého sedmiletého období......

Nezřídka se nám při placení dostane do rukou bankovka, které chybí růžek či část okraje, je pomačkaná, natržená nebo dokonce na dva kusy a slepená izolepou. Nejsou výjimkou ani bankovky popsané či pomalované. Co pak s nimi udělat? Je možnost je odmítnout? A co obchodník, musí je od nás vždy přijmout?

Příští rok na jaře by měla být vypsána nová soutěž, jejímž vyhlašovatelem již nebude ČEZ, ale stát. Podle Babiše by se nové bloky daly postavit formou PPP projektu. Dodavatel by zajistil výstavbu a pak by po určenou dobu nové reaktory provozoval.