Škoda lásky poprvé ČT1 přinesla 1,4 mil. diváků
Česká televize zahájila v neděli vysílání nového cyklu Škoda lásky. celý článek »

Prosinec 30, 2013

Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš navrhne, aby konzultant Václav Řehoř v čele Českého Aeroholdingu nahradil Miroslava Dvořáka. Řekl to v České televizi. Babišova představa je, aby Řehoř připravil Aeroholding na vstup na burzu.

Vláda schválila investiční pobídku zhruba 46 milionů korun pro výrobce hraček Lego. Dánská firma investuje do rozšíření svého závodu v Kladně 1,73 miliardy korun a vytvoří 600 pracovních míst.

Nová kampaň se zaměří především na turisty ze vzdálených zemí. celý článek »

V masce vydrží skákat na tribuně i osm hodin. Nejznámější český sportovní fanoušek, FANTOMAS má samozřejmě dvě tváře. Tou skutečnou je, že jako generální ředitel vede v Ústí nad Labem úspěšnou obchodně-stavební firmu...

Po kompatibilních tabletech a modemech se mohou zákazníci O2 do budované LTE sítě připojit i s mobilním telefonem se zachovanými hlasovými a textovými službami. Je nutný speciální datový tarif?

V rámci posílení středoevropské advokátní kanceláře Schönherr bude v Bruselu působit Claudia Bocková, zástupce českého týmu pro soutěžní právo. Claudia Bocková přišla do Schönherr z právní služby Evropské komise, přesněji z týmu pro soutěžní právo.

Tržnice Wine Food Market v Praze představuje typicky italský, ale v Česku stále ještě unikátní, restaurační koncept. Funguje velmi jednoduše. Host si projde Tržnici, vybere si z aktuální nabídky slaných, sladkých, teplých i studených jídel, na místě se objedná, s lístkem a číslem objednávky dojde ke společné kase, zaplatí, pohodlně se usadí, chvilku vyčká a za pár minut má jídlo na stole. Sníst si je pak může zde na lavici u bytelných stolů uprostřed dlážděného prostranství plného světla anebo si jídlo vzít s sebou.  

Jazyk
CS

Dárky & SbírkyJídlo & VínoZábava8jm1pHk1nS82. odstavec: Každý si tak může vychutnat špičkovou italskou kuchyni v kvalitě podobné těm nejlepším italským, v autentickém a nikterak neformálním prostředí.
Každý pátek, sobotu a v neděli se zde vaří a jí za zvuků živé klavírní hudby. Otevřeno tu je každý den od 9 – 22 hodin, přičemž se vaří do 21,30 hodin. Na menu tu naleznete těstoviny i speciality na grilu, saláty, vedle pasticceria s neodolatelnými dorty a cukrovinkami. Naleznete zde i bar. Na velkém pultu pak naleznete vyložené čerstvé ovoce a zelenina, všude tu vládne přívětivá a uvolněná atmosféra, k dispozici je ochotná a věci znalá obsluha. 
www.winemarket.cz

New York – Americký distributor banánů Chiquita Brands International odmítl pondělní nabídku na převzetí od brazilského výrobce džusů Cutrale a investiční společnosti Safra Group za 610,5 milionu dolarů (12,7 miliardy Kč) v hotovosti. Chiquita ve čtvrtek večer uvedla, že hodlá pokračovat v plánu spojení s irským ovocnářským podnikem Fyffes.