Škoda lásky poprvé ČT1 přinesla 1,4 mil. diváků
Česká televize zahájila v neděli vysílání nového cyklu Škoda lásky. celý článek »

Prosinec 30, 2013

Mohlo vám uniknout

Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy.

Spotřeba piva v Česku zůstává stabilní - člověk vypije v průměru 143 litrů za rok.
Na rekordně nízkou úroveň ale klesl podíl připadající na restaurace a hospody.
Lidé pijí čím dál více doma. Průzkum také ukázal, že pro dvě třetiny Čechů je chuť důležitější než cena.

San Francisco - Americká internetová společnost Facebook v tichosti vyvinula cenzorský software, který by měl firmě pomoci vrátit se na čínský trh. S odvoláním na současné i bývalé zaměstnance podniku, kteří si nepřáli být jmenováni, o tom informoval list The New York Times (NYT).

Prvních podnikatelů se EET dotkne již za pár dní. Připravili jsme souhrn, z jakých balíčků pokladních řešení si lze vybírat a na kolik vyjdou. Jako potřebné minimum jsme stanovili tablet, tiskárnu a software, který disponuje alespoň základními funkcemi pro menší restaurace, bistra, kavárny apod. Právě těch se totiž elektronická evidence tržeb (EET) v první vlně dotkne. Zároveň jsme zařadili i různá podobná řešení v podobě komplexních menších terminálů, které někteří výrobci nabízí.