Škoda lásky poprvé ČT1 přinesla 1,4 mil. diváků
Česká televize zahájila v neděli vysílání nového cyklu Škoda lásky. celý článek »

Prosinec 30, 2013

Akcie v roce 2014 ze začátku roku zřejmě ztratí, celý rok však podle analytika z České spořitelny Martina Krajhanzla zakončí v plusu. Jak bude podle něj vypadat vývoj v příštím roce? A které konkrétní akcie by nakupoval?

Reklama na Facebooku dovede být pěkně zapeklitá už jenom tím, kolik různých pojmů je k jejímu úspěšnému zvládnutí potřeba znát. Jon Loomer ve své infografice shrnuje a vysvětluje ty nejdůležitější.

Šmejdi snad budou mít utrum. Nový občanský zákoník, který vstoupí v platnost už v lednu, totiž pořádně komplikuje život neseriózním společnostem z předváděcích akcí a z pouličního nebo podomního prodeje elektřiny a plynu.

Zapomeňte na to, že lidé se dělí na muže a ženy. Na Facebooku se nyní uživatelé dělí na muže, ženy, nepohlavní, hermafrodity, oboupohlavní a 53 dalších variant.

Americký akciový trh zažil ve včerejší seanci mírnou korekci. Index S&P 500 se vzdal příležitosti navýšit rekordní maxima a zkorigoval zpátky do bezpečných vod (pod 1 850 bodů), přesto ztráta činila jen 0,13 procenta. Technologický Nasdaq...

Aktuální a historické kurzovní lístky ČNB >>On-line kurzy měn >>Grafy kurzů >>Nejlepší kurzy >>Aktuální zpravodajství >>Kurzovní lístek České národní banky Stát, měna Kód Počet Kurz Kurz 24.1.Změna27.1. Americký dolar USD 120.1080 +0.04%20.1170...

Americká centrální banka a Úřad pro kontrolu měny (OCC) vyslaly své vyšetřovatele do londýnského sídla Citigroup. Činí tak v rámci vyšetřování údajné manipulace na globálním měnovém trhu. S odkazem na své zdroje to uvedla agentura Reuters, podle které tak zesílilo mezinárodní vyšetřování možné manipulace na největším finančním trhu světa. Objevily se také informace, že německá Deutsche Bank suspendovala několik svých obchodníků v New Yorku.