Škoda lásky poprvé ČT1 přinesla 1,4 mil. diváků
Česká televize zahájila v neděli vysílání nového cyklu Škoda lásky. celý článek »

Prosinec 30, 2013

Fiat komunikuje slevovou akci na všechny své skladové vozy na českém, slovenském i maďarském trhu.

V posledn í m č l á nku jsem v á s informoval o p ří le ž itosti, kterou nyn í na trz í ch vid í me. O investici desetilet í , kterou p ř edstavuj í t ěž a ř i vz á cn ý ch kov ů . Cel ý text najdete zde.

Společnosti PayPal a Samsung tento týden na kongresu v Barceloně oznámily spolupráci, díky níž se uživatelé telefonu Samsung Galaxy S5 budou jako první moci přihlásit a nakupovat jen pomocí otisku ...

Pod novým vydavatelem mají prodané náklady časopisu Marie Claire jinou strukturu. Pomáhá i mini verze. celý článek »

Podle Organizace pro výživu a zemědělství (FAO), světové ceny potravin v lednu klesly, vedené zlevněním cukru, zeleninových olejů a obilovin. Cenový index vytvářený FAO na základě meziměsíční změny cen v koši potravin v lednu klesl na 203,4 bodu z prosincových revidovaných 206,2 bodu. Podle FAO mělo na snížení cen vliv zvyšování zásob. Ze sledovaných položek v koši - olejů, cukru, obilovin a mléčných výrobků - vzrostly pouze ceny mléčných výrobků.

Toshiba Europe GmbH uvádí celoevropskou kampaň „Modernizujte s Toshibou” zaměřenou na prodej a marketing, jejíž cílem je podpořit obchodní partnery spolupracující s malými a středními podniky (SMB) před blížícím se ukončením podpory Windows XP a Microsoft Office 2003. Toshiba přichází s akční nabídkou určenou pro malé a střední podniky, která jim usnadní a cenově zpřístupní [...]

V únoru spouští Unilever pro svou značku čajů Lipton Yellow Label v Česku kampaň, jejíž kreativu připravila agentura Onyx Group.