Škoda lásky poprvé ČT1 přinesla 1,4 mil. diváků
Česká televize zahájila v neděli vysílání nového cyklu Škoda lásky. celý článek »

Prosinec 30, 2013

Mohlo vám uniknout

Konference design & marketing, kterou v rámci Zlin Design Week organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, se bude letos týkat tématu Omezení. V úterý 25. dubna na ní vystoupí řečníci, kteří promluví o

Evropský investiční fond začíná shánět partnery, se kterými by mohl obhospodařit miliony eur, které by mohly v následujících letech získat české startupy. Pro jedny je to zbytečnost a přesně ta věc, kterou by stát neměl dělat. Pro druhé možná zajímavá příležitost, která by mohla aspoň dostat šanci. „Dalo se do toho už hodně energie a byla by škoda to nezkusit,“ říká Silke Horáková z Asociace venture kapitálu.

Vliv, jak se tvoří, kdo dokáže být vlivný a jaké prostředky používá, je hlavním tématem mezinárodní konference PIAF, která se uskuteční 23.-24. května v Praze. Dvoudenní konference se také zaměří na sportovní marketing a sponzoring.

Stěhování mezi obcemi v České republice bylo v roce 2015 na úrovni 242 tisíc obyvatel. Největší část lidí změnila adresu pouze v rámci okresu, kdy se přestěhovala z jedné obce do druhé. 21,2 % obyvatel se stěhovalo v rámci téhož kraje mezi dvěma okresy a 35,4 % mezi dvěma kraji.