Škoda lásky poprvé ČT1 přinesla 1,4 mil. diváků
Česká televize zahájila v neděli vysílání nového cyklu Škoda lásky. celý článek »

Prosinec 30, 2013

 Operátor se přejmenuje na M Telecom, od sesterské Air Bank chce převzít image

Prezident Barack Obama před pár dny oznámil, jak chce omezit aktivity americké bezpečnostní agentury NSA, a my máme dvě možnosti. Zaprvé předstírat,.....

Maďarsko vbrzku podepíše dohodu s ruskou společností Rosatom o výstavbě nových bloků ve své jediné jaderné elektrárně Paks (ma´darsky Paksi Atomerömü). Napsal to v sobotu s odkazem na nejmenované zdroje list Népszabadság. Mluvčí vlády na dotaz agentury Reuters odpověděla, že "novinářské spekulace" nebude komentovat. Do obnovy elektrárny by se podle dřívějších dohod mohly zapojit i české firmy.

Německé firmy se zastoupeními v České republice vnímají jako největší výzvu získání vhodných zaměstnanců. Téměř stejně tolik z nich si stěžuje na byrokracii a schvalovací procesy. To jsou výsledky Studie Commerzbank- UnternehmerPerspektiven – iniciativy zaměřené na středně velké firmy.

Průlom v ovládání bankovních účtů v Česku slibuje Raiffeisenbank. Následovat ji mají Česká spořitelna, možná i ČSOB, Komerční banka nebo GE Money.

Virtuální mobilní operátor Mobil.cz získal za osm měsíců od vstupu na trh více než 100 tisíc zákazníků. Po konkurenčním Blesk Mobilu jde tak nejspíše o druhého největšího virtuálního operátora v Česku...

Lord Palmerston řekl, že národy nemají stálé přátelé nebo spojence; mají jen stálé zájmy. V případě Ruska je to export komodit, především těch energetických. Rusko je extrémně exponované na tom, kolik vyveze komodit. A za kolik.

Květnový Scanner je povážlivě americkocentrický, až to vypadá, jako by evropští marketéři měli volno. Neměli, ale Američané je tentokrát v bizarnosti svého počínání porazili na hlavu.