Škoda lásky poprvé ČT1 přinesla 1,4 mil. diváků
Česká televize zahájila v neděli vysílání nového cyklu Škoda lásky. celý článek »

Prosinec 30, 2013

Jednání o odkupu problémových argentinských dluhopisů skupinou bank zkrachovala kvůli neshodám ohledně ceny a absenci vládních záruk. Agentuře Reuters to ve čtvrtek řekly zdroje obeznámené s jednáním. Dohoda přitom mohla ukončit právní spor, kvůli kterému se Argentina v červenci dostala do platební neschopnosti.

Za pochybení mají energetické společnosti od bulharského úřadu dostat pokutu v minimální výši 700 milionů korun. Regulátor bude rozhodovat i o odebrání jejich prodejních licencí. Distributorům hrozí také pokuty od bulharské Komise na ochranu hospodářské soutěže.

Tatiana Pauhofová a Daniela Peštová jako ambasadorky Avonu. Foto: Avon

V Plzni se brzy otevře nové divadlo bezmála za miliardu. jde o unikátní projekt, je to první nově postavené divadlo v česku po roce 1989. klíčovou roli v něm vedle herců má i moderní technika...

Italský energetický koncern Enel prodává svůj 66procentní podíl ve Slovenských elektrárnách. Velkým favoritem je ruský Rosatom, mluví se ale i o ČEZ. Ve hře je mimo jiné osud dvou nových bloků jaderné elektrárny Mochovce, ale především: dominantní vliv v energetice našeho východního souseda.

Lidé začínají opět víc utrácet. To se už projevuje i v tržbách řetězce se sportovním vybavením Hervis. "Proti loňsku bychom letos měli dosáhnout nárůstu o několik procent," říká nový jednatel společnosti Karel Bárek.

Světové ekonomické fórum (SEF) nedávno zveřejnilo výsledky každoroční „Zprávy o stavu globální konkurenceschopnosti“, jejímž cílem je zhodnotit silná a slabá místa 144 zemí na základě široké škály faktorů jako jsou například úroveň vzdělávání,...