Škoda lásky poprvé ČT1 přinesla 1,4 mil. diváků
Česká televize zahájila v neděli vysílání nového cyklu Škoda lásky. celý článek »

Prosinec 30, 2013

Švýcarská druhá největší bankovní skupina Credit Suisse za 4Q loňského roku vykázala čistý zisk na úrovni 921 mil. CHF = cca 991 mil. USD oproti předloňské ztrátě ve výši 476 mil. CHF. Tr očekával zisk na úrovni 663 mil. CHF.

Potřebujete 300 lidí napojených na monitor mozku, abyste zjistili to, co uživatelé Twitteru vědí: že lidé tweetují o tom, na co se dívají.

Americký maloobchodní řetězec Dollar General má zájem o převzetí konkurenčního řetězce Family Dollar Stores. Nabízí za něj 9,7 miliardy dolarů. S odvoláním na zdroje obeznámené se situací to v pondělí uvedla finanční televize CNBC. Za jednu akcii Family Dollar Stores nabízí Dollar General 78,50 USD v hotovosti.

České Budějovice - Budějovický Budvar uvádí na trh nový produkt. Jde o extrakt látek z přemrzlého piva, výrobek s obsahem alkoholu 21 procent se jmenuje B:Cryo. Produkt se podle zástupců Budvaru nedá zařadit do jakékoliv známé kategorie nápojů. Ale patrně nejblíže má k digestivu a výrobce jej doporučuje pít v menším množství po masitém jídle. Novináře o tom dnes informovali zástupci Budvaru.

"Sociální neznamená jen chudý, jak se vžilo při obvyklém používání tohoto slova ve vztahu k seniorům. Vždyť sociální síť také neznamená Facebook chudých. Vlastní význam se vztahuje ke společnosti. Senioři jsou součástí naší společnosti," píše JUDr. Petr Lachnit, 1. zástupce starosty Městské části Praha 5, ve své úvaze, kterou poskytl serveru EuroZprávy.cz.

ad Systém zakázek se zrychlí a zjednoduší (HN dne 3. 4. 2014) V článku je zástupcem ministerstva průmyslu a obchodu Jiřím Kolibou (KDU-ČSL) zmíněn.....

Laurence D. Fink, výkonný ředitel světově největší investiční společnosti BlackRock, očekává, že letošní rallye cen akciových titulů bude i přes mírný útlum pokračovat také v příštím roce. V rámci rozhovoru pro televizi Bloomberg 5.