Výživné

Přidali jsme pro Vás vzor žádosti o zvýšení výživného na dítě.

Srpen 15, 2021

Blokuje Chrome kromě vlezlé reklamy i konkurenci?

Google minulý týden nasadil ve svém prohlížeči Chrome nové filtry, které zablokují obzvláště otravné reklamy na webových stránkách jako např. videa se zvukem, která se automaticky přehrávají nebo reklamy přes celou stránku.

Únor 20, 2018

[článek] Helena Bendová (FAMU): Odezva Kingdom Come překvapila. Češi se zbavují předsudků o hrách

[14 minut čtení] Hry jsou umění a patří na naši školu, říká pedagožka, která na pražské FAMU rozjíždí obor na výuku videoher. Centrum audiovizuálních studií na Filmové a televizní fakultě Akademie múzických umění v Praze (FAMU) chce příští rok otevřít dvouletý magisterský obor nazvaný Herní design. Projekt vede Helena Bendová, která se hrám už nějakou dobu věnuje a napsala knihu Umění počítačových her. Bendová v rozhovoru pro Lupu mimo jiné popisuje, co se o hrách bude učit, zda už jsou vedle filmu uměním a jak se zdejší hry rozvíjejí.

Únor 20, 2018

"Nevkládejte do kyberměn peníze, jež nemůžete ztratit!"

Kryptoměny stále představují novou a mimořádně kolísavou třídu aktiv, jejich hodnota se může kdykoliv propadnout téměř na nulu.

Únor 20, 2018

Města mohou produkovat až desetinu globální rostlinné produkce, říká studie

Podle analýzy vycházející ze sběru takzvaných velkých dat mají města obrovský zemědělský potenciál. Jsou prý schopna vyprodukovat deset procent světové produkce luštěnin, kořenové, hlízovité a jiné zeleniny. Ještě před deseti lety vědci z Carnegie Mell...

Únor 20, 2018

Číslo týdne - 3

ČÍSLO TÝDNE - 3 procenta. Právě takto vysoká by měla být základní úroková sazba České národní banky podle jejího guvernéra Jiřího Rusnoka. Je to výrazně více, než nyní.

Únor 20, 2018

Hyde park: Bude už konečně vláda?

ÚTERNÍ SERIÁL - HYDE PARK: Čtenář doufá, že už konečně bude ustavena stabilní vláda. Otázkou je, jaká vláda to bude. Problém je, že většina stran by ráda zůstala v opozici a na vládě se nijak nepodílela.

Únor 20, 2018

Izrael se dohodl na dodávkách zemního plynu do Egypta

Izrael dosáhl dohody o dodávkách zemního plynu do Egypta. Uvedl to premiér Benjamin Netanjahu, který smlouvu označil za historickou.

Únor 20, 2018

Paříž potvrzuje svou pozici jako město s nejvyšším ratingem

Poslední průzkum Anholt-GfK City Brands IndexSM (CBISM) ukazuje, že Paříž si zachovává svou nejsilnější pozici. Počtvrté od zahájení tohoto průzkumu veřejnost považuje Paříž za nejlepší z 50 hodnocených měst.

Únor 20, 2018

V nové kampani od Vodafonu opět zazáří Ondřej Sokol

Vodafone spustil kampaň, která se váže k nové nabídce RED+HOME. Novinka spojuje mobilní služby, mobilní internet a pevný internet. Hlavní roli v kampani opět hraje oblíbená rodina. V kampani se znovu ukáží Ondřej Sokol, Jiří Vyorálek, Lucie Žáčková, Štěpán Mikoláš a Agáta Zimová.

Únor 20, 2018

Stránky